This website uses cookies to improve service. By using this site, you agree to this use. More about Privacy policy. I UNDERSTOOD!

Maudynės Gonge Kaune. Vibroakustinė improvizacija. Vyrenijus

Location and Time

10
June
2020

Gaja Studija
Savanorių 130A (už 130 namo nugaros), Kaunas
Ends on: 2020-06-10 20:30

  18:30
12.99 €

2020 m. birželio 10 d., trečiadienį, 18.30 val.
"GAJA" namuose, Savanorių 130 A.

Dainuojančių dubenų ir gongų garsai tinka jaučiantiems stresą, esant sudėtingai emocinei būsenai, tiems, kas nerimauja, blogai miega, kuriems reikia greitai atstatyti psichinę ir emocinę pusiausvyrą, nurimti... Ši muzikos terapija taip pat tinkama norintiems pailsėti, atsipalaiduoti, subalansuoti save ir atrasti vidinę harmoniją, sustiprinti kūną... ​
Reikia turėti kilimėlį, pledą ir pagalvėlę. Vietų skaičius labai ribotas. Trukmė apie 1,5 val.
Kaina - 13 eur.

Bilietai per šią sistemą:
https://goneplan.lt/lt/renginiai/muzika-koncertai/maudynes-gonge-kaune-vibroakustine-improvizacija-vyrenijus

Informacija: tel.: 8 687 57726 arba info@gongai.eu.

Plačiau.
"Maudynės Gonge"- daugiau procesas, kurio metu išgyvenamos įvairios emocijos, jausmai, atpalaiduojama giliai paslėpta psichinė įtampa. Tai garso kelionė į save. Šioje gongų skambėjimo versijoje, gongai skamba garsiau, įvairiau, daugiau įvairių kitokių instrumentų improvizacijų. Sakyčiau, tai gyvas ir stebinantis savo poveikiu garso efektas.
Devynerių metų praktika rodo, kad tai tinka ir patinka žmonėms. O ypač tiems, kas turi labai aktyvų protą, užspaustus jausmus, ar neišreikštas emocijas, daugybe minčių ir nori nors trumpam nuo jų pailsėti.
Po šio renginio jausitės tarsi mentališkai išvalyti, ramūs. Atsiveria daugiau kūrybiškumo, meilės sau, nėra perdėtos reakcijos į supančius įvykius. Tiesiog jausitės gerai. Šie garsai, kurie nuo senų laikų buvo skiriami minčių švarai palaikyti, keliauja per visą pasaulį, kurdami vidinę žmogaus taiką, kuri taip reikalinga šiuolaikiniame pasaulyje. Poveikis ilgalaikis, silpsta nerimas, geriau miegama, po truputi atsiranda prasiplečia akiratis, auga sąmoningumas.

Renginio puslapis:
www.gongai.eu/kaunas

Renginio vedėjas Vyrenijus Andrijauskas
www.gongai.eu/vyrenijus

GONEPLAN organizer

May your events speak for you! Distribute tickets with GONEPLAN for FREE now!

Register here!