This website uses cookies to improve service. By using this site, you agree to this use. More about Privacy policy. I UNDERSTOOD!

Obertoninio dainavimo koncertas "Insaitas"

Location and Time

07
February
2020

Chandrashila
Basanavičiaus g.29A, Vilnius
Ends on: 2020-02-07 20:00

  18:00
21.00 €

Koncertas “Insaitas"
vasario 7 d. 18.00 val. Vilniuje, Basanavičiaus g.29 A - 59.

Šis patyriminis koncertas – tai subtilus prisilietimas prie obertonų, tai laikas, kurį mes skiriame savo Dvasiai.

Jūs ateinate į koncertą, kurio pradžioje mes jums pasiūlome lengvai pašildyti kūną - pajudant. Tam, kad nubustų jūsų pojūčiai ir gebėjimas, priimti garsus. Turėkite patogią aprangą. Nes ir koncerto klausytis pakviesime jus gulimoje pozicijoje, užmerktomis akimis.

Tik tokiu būdu jūs būsite pasiruošę išjausti obertonus pačiu giliausiu lygmeniu.

Mes koncertuojame būtent tokia mūsų sugalvota forma, pasakojame apie obertonus ir iki šiol nenustojame stebėtis, kaip giliai obertonai veikia ir kokius įvairius vaizdinius jie dovanoja mūsų klausytojams. Koncerto metu mes ir pačios stebimės, kokiomis skirtingomis melodijomis jie pasireiškia per mus.

Mes dainuojame peizažus - tolumas, kuriomis keliauja atsiskyrėliai, vandenyno krantus skalaujančias bangas, kalnus – didelius ir aiškius.

Ką išdainuosime šį kartą?

Visatos lopšinę. Ir kario dainą. Aleliuja cerkvės skliautuose.

Ką išgirsite Jūs?

Garsas – tai sferinė banga. Jis kažkaip pasiekia mūsų dvasios saugyklą. Mes pripildome ją obertonų skambesiu. Ir patys tampame banga.

Obertonų tėkmė apjungia mumyse žemę ir dangų.

Šis garsų bangavimas niekuomet nesikartoja. Koncertui tai suteikia paslaptingos kelionės atmosferą, o kiekvienam keliautojui garse suteikia:

gilų atsipalaidavimą
harmonijos patyrimą
klausymo diapazono prasiplėtimą
kvėpavimo nuraminimą
imuniteto sustiprinimą
rezonansą su pasauliu

Nuo gilios senovės obertonai buvo naudojami maldų giedojime ir gydymo praktikose (pagrinde Tibeto ir Tuvos tradicijose).
Šiuolaikiniai tyrimai sako, jog obertonų skalė balansuoja žmogaus organizmą su Pasaulio harmonija ir Visatos dėsniais.
Gebėjimas klausytis ir dainuoti obertonus atneša džiaugsmą ir pripildo mus gyvybine energija, suteikdamas realų harmonijos patyrimą.

Neįmanoma išlikti abejingu, išgirdus nors ir kartą šiuos nepaprastus, vos pagaunamus stebuklingos fleitos ar angelų balsus.

Kviečiame įsilieti į mūsų muzikinę bangų erdvę.
Koncerto ketinimas – visuominio garso kaip vibracijos patyrimas. Po kurio aplanko Tylos būsena – kaip giliausios ramybės, jėgų, aiškumo ir džiaugsmo šaltinis.

Atlikėjos Olga ir Galina

Olga Anisimova ir Galina Parfenova – tai dvi unikalios asmenybės, dainuojačios įvairiuose stiliuose. Šios žaismingos dainininkės ne tik koncertuoja skirtingose erdvėse, bet ir moko obertoninio dainavimo, veda balso atvėrimo seminarus.

Vasario 8, 9 dienomis kviečiame dalyvauti jų vedamose “Balso dirbtuvėse”.

Koncerto ir balso dirbtuvių organizatorius – patyrimų erdvė “Chandrashila” (Ramunė ir Vyrenijus). Pasiteiravimai tel. 8 687 18899.

Bilieto kaina – 20 eur. (vietų skaičius ribotas, kadangi vietos bus gulimos:)

P.S.renginio viršelyje naudojamas Jurio Baliūno paveikslas su autoriaus leidimu.

GONEPLAN organizer

May your events speak for you! Distribute tickets with GONEPLAN for FREE now!

Register here!