This website uses cookies to improve service. By using this site, you agree to this use. More about Privacy policy. I UNDERSTOOD!

Ramybės Gongų Naktis

Location and Time

26
July
2019

Baraka sodyba (retrito vieta)
Kaimynų kaimas, sodyba Baraka, Sirvintos
Ends on: 2019-07-27 09:00

  19:00
From 21.00 €

Laba, noriu paklausti, kaip Tau sekasi? 
Kaip manai, ar viskas vyksta pagal Tavo, ar pagal Tobulą planą, skirtą tik Tau asmeniškai su daugeliu nepatogių, tačiau naudingų situacijų, kurios veda į pasaulėžiūros praplėtimą? Ar kovoji su gyvenimu? O gal kovoji su savimi? Nori save padaryti tobulą? Nori, kad kiti taptų protingi, logiški, mylintis? Nepavargai?

Kviečiu į tokį renginį, tokią naktį, kur atsiveria galimybė ir puikus laikas susimąstyti, ką noriu dovanoti šiame pasaulyje, ką kurti, ką reikia keisti, kuo rūpintis, ar patinka tai, ką darau. Galu gale tyloje, gal išgirsi tikrąjį savąjį/vidinį aš. Ramiai ir švelniai skambantys gongų garsai, kuomet protas budrus, esi tarp miego ir nemiego, atveri intuiciją, stebi mintis, keliauji į meditacinę, visiškos ramybės ir susitaikymo būseną. Tokioje esaties būsenoje gali suvokti, kad viskas jau yra gerai ir belieka džiugiai ir entuziastingai gyventi gyvenimą. 

Ši naktis reikalinga tiems, kas nori išmokti priimti pasaulį, paleisti kontrolę, suvokti minčių ir proto būsenas, atsipalaiduoti, priimti ir mylėti. Paprastai, ramiai, visus ir save. 

O kitas rytas vėl atneš savo gyvenimo ritmą, naujas nuotaikas, aplinkybes, situacijas, problemas, rūpesčius, veiksmus. Tik šis rytas bus ramus. Atsipalaidavęs. Darnus. Nurimusiu protu. Gyvensiu nors vieną savo gyvenimą, o gal kelias dienas visiškame atsidavime, savo paties besąlyginėje meilėje. Būtent toks laikas ir yra gilus ir prasmingas Tavo gyvenimo patyrimas.

Gongų nakties programa: 
19.00 - 20.00 val. renkamės.
20.00 - 21.00 val. Dmitrijus papasakos apie holotropinio kvėpavimo naudą.
22.30 val. Gongų nakties įvadas. 
23.00 val. Gongų koncertas / improvizacija.
00.00 - 7.30 val. Švelnūs gongų garsų prisilietimai.
8.00 - 9.00 val. Pusryčiai / arbata / pokalbiai. Vaišinsime.

Naktį norintiems bus galima pagroti gongais. Viskas bus paaiškinta, kas ir kaip. Turekite ketinimą.

Jeigu turite vaišių ir norite tuo pasidalinti, mielai atsiveškite. Vaišinsime vieni kitus.

Seminaro vieta (įveskite į Google maps "Baraka"): 
RETRYTŲ CENTRAS -MEDITACIJŲ SODYBA "BARAKA" yra Širvintų rajone, Kaimynų kaime, šalia Žebokštos ežero, netoli Musės upės. Atstumas nuo Vilniaus centro 39 km. Ši vieta ypatinga tuo, kad esame miške, tačiau tuo pačiu ir salėje, kurios atviri dideli langai veda į miško ramybę.

Informacija:
info@gongai.eu, tel.: 8 687 57726 (Vyrenijus)

Renginį organizuoja www.gongai.eu

P.S. jeigu jūsų finansinė situacija yra sudėtinga, tačiau jaučiate, kad čia reikia būti, mes jums padėsime patekti į šį renginį.

Gongų nakties dalyviai patys pasirūpina savo patogumu. Rekomenduojamas storesnis kilimėlis, šiltas pledas, pagalvėlė. 

GONEPLAN organizer

May your events speak for you! Distribute tickets with GONEPLAN for FREE now!

Register here!