This website uses cookies to improve service. By using this site, you agree to this use. More about Privacy policy. I UNDERSTOOD!

Santykių menas. Psichologinis ir fizinis artumas. Kaune.

Location and Time

25
January
2020

Gaja Studija
Savanorių 130A (už 130 namo nugaros), Kaunas
Ends on: 2020-01-25 14:00

  10:00
21.00 €

Šis seminaras bus skirtas labai gyveniškiems, praktiškiems dalykams sužinoti, suprasti, ar suvokti. Netgi sakyčiau, labiau skirta vyrams.
Visa medžiaga bus pateikiama interaktyviai, įdomiai su humoru. Dalyvauti gali visi. Būkite pasiruošę ne klausytis pateiktos medžiagos, o dalyvauti visame seminare. Bus pateikta daug svarbios ir šiais laikais labai aktualios informacijos. Turėkite kuo ir ant ko rašyti.

Kodėl? Todėl, kad individualių konsultacijų metu moterys drąsiai kalba apie santykių problemas, jų galimas priežastis, o tai dažnai susiję ir su intymiais dalykais. Dažnai apie tai nekalba su vyrais, nenorėdami įžeisti jų vyrišką "ego". Na, o vyrams tikrai yra ką sužinoti. Juk vyro vienas iš esminių tikslų, kad moteris būtų visame kame, o ypač santykiuose būtų laiminga. 

Ar žinote, kad rytų kultūroje buvo mokinamasi santykių ir meilės meno apie 2 metus? Tai ne šiaip sau savaime suprantamas dalykas, o sritis, kurioje tiek vyrams, tiek moterims buvo dėstomi psichologiniai ir praktiniai dalykai. Apskritai, rytuose šis klausimas atrodo daug paprastesnis, tarsi lengvesnis, mažiau kompleksų ir stereotipų. Vakarų pasaulyje irgi yra puikių žinių apie tai. Noriu tai apjungti ir pateikti linksma ir naudinga forma. 

Šį kartą bus daugiau praktikos, su konkrečiais pavyzdžiais.

Trukmė apie 4 val.
Vieta: "GAJA" namuose, Savanorių 130 A, Kaunas.
​Kaina - 20 eur.

Daugiau informacijos: Vyrenijus, info@gongai.eu, 8 687 57726
http://www.gongai.eu/vyrenijus.html

Renginio puslapis:

www.gongai.eu/menas

GONEPLAN organizer

May your events speak for you! Distribute tickets with GONEPLAN for FREE now!

Register here!