This website uses cookies to improve service. By using this site, you agree to this use. More about Privacy policy. I UNDERSTOOD!

Festivalis MANDALA

Location and Time

14
August
2020

Poilsiavietė "Tolieja"
Poviliškio k., Čiulėnų s., Molėtų r., Molėtai
Ends on: 2020-08-16 19:00

  18:00
51.00 €

Festivalis „Mandala“ Rugpjūčio 14-16 dienomis.

Kviečiame šeimas ir jaunimą trims dienoms pabėgti nuo miesto šurmulio ir pailsėti, atsigauti po ilgai trukusio karantino, pasikrauti teigiamos energijos vaizdingame Molėtų krašte, Labanoro miško apsupty prie ežero, vasaros poilsio komplekse „Tolieja”. Būtent čia pozityviai nusiteikusiame žmonių būryje jau DEŠIMTĄJĮ JUBILIEJINĮ GIMTADIENĮ švęs kitoks negu įprastiniai festivalis „MANDALA“. Kodėl turėtumėte Jūs pasirinkti būtent šį festivalį šią vasarą?
1. Norėtumėte būti laimingesni, sveikesni ar atrasti save bei labiau patobulinti savo asmenybę? Visa tai ir daugiau Jūs galėsite patirti festivalio „MANDALA“ metu.
2. Nors festivalis moko pasirūpinti savo kūno ir vidine, emocine gerove, kviečiame visus, net ir tuos, kurie visai nesidomi tuo. Tai puiki proga sužinoti bei įgyti naujų naudingų žinių bei patirčių Jums ar tiesiog atsipalaiduoti ir pabūti gamtoje tarp šviesiai, pozityviai nusiteikusių žmonių būrio.
3. Festivalyje įvyks daugiau negu 50 skirtingų lavinančiųjų užsiėmimų keturiose erdvėse: Vandens (psichologinėje), Oro (dvasinėje), Ugnies (kūrybinėje) ir Žemės (kūno). Šios stichijos, būdamos visiškai skirtingos, papildo viena kitą ir sudaro harmoningą visumą.
4. Iš tokios gausybės užsiėmimų Jūs tikrai rasite kažką vertingo sau ir namo grįžite kitokie.
5. Be to, vakare galėsite maloniai praleisti laiką pirtelėje bei klausydamiesi specialiai šiam festivaliui parinktos atpalaiduojančios koncertinės programos.
6. Turite vaikučių? Ir galbūt manote, kad negalėsite sudalyvauti Jums patinkančiame užsiėmime, nes turėsite užsiimti su jais? Nesijaudinkite – festivalyje bus vaikų erdvė, kurioje Jūsų vaikučiai smagiai praleis laiką, kol Jūs būsite paskaitoje. Be to, vaikams iki 12 metų įėjimas į festivalį yra NEMOKAMAS!
7. Stovyklauti galėsite NEMOKAMAI su palapinėmis gamtoje arba už PAPILDOMĄ MOKESTĮ poilsio namuose, kuriuose yra net 155 vietos nakvynei. Be to, lauko kavinukėse galėsite nusipirkti vegetariško, veganiško ir žaliavalgių maisto.

Bilietai nuo 50 €. Vėliau brangs.
Festivalio vieta: poilsiavietė „Tolieja"

Daugiau informacijos: www.mandala-festival.lt

Facebook: Mandala festival

GONEPLAN organizer

May your events speak for you! Distribute tickets with GONEPLAN for FREE now!

Register here!