Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (ang. cookies). Tęsdami naršymą, jūs sutinkate su GONEPLAN slapukų politika.Privatumo politika padės aiškiau suprasti. SUPRATAU!

Naudotojo taisyklės

Patvirtinta: 2017.10.06

Sąvokos
Žemiau pateikiamose GONEPLAN platformos naudotojo taisyklių sąlygose vartojamos sąvokos turi būti suprantamos taip:

„GONEPLAN“ – reiškia internetinį puslapį www.goneplan.lt, kurį valdo ir prižiūri UAB „Dingęs planas“.
„Organizatorius“ – asmuo, kuris turi teisę platinti bilietus bei pirkti platinamus bilietus GONEPLAN platformoje.
„Klientas“ – asmuo, kuris turi teisę pirkti bilietus GONEPLAN platformoje.
„Bendruomenės narys“ – „Klientas“ ir „Organizatorius“, kurie turi prisijungimą prie GONEPLAN platformos.
„Svetainės lankytojas“ – asmuo, kuris turi teisę skaityti pateikiamą informaciją GONEPLAN platformoje, bet kuris neturi prisijungimo prie jos.
„Jūs“ – asmenys, kurie yra bendruomenės nariai arba sventainės lankytojai.
„Gavėjas“ – tai asmuo, kuris gauna e- kvietimą iš organizatoriaus.
„Šalimi“, o visus kartu „Šalimis“  – Organizatorius, Klientas, GONEPLAN arba svetainės lankytojas.

 

 1. Prisijungimo informacija:
  1. Bendruomenės narys privalo laikyti jam suteiktą vartotojo prisijungimo vardą ir slaptažodį paslaptyje ir užtikrinti, kad prisijungimo prie GONEPLAN administravimo sistemos duomenys nebus perduoti tretiesiems asmenims;
  2. Bendruomenės narys patvirtina, kad prisiima visą atsakomybę už bet kokį naudojimąsi jam patikėtais prisijungimo duomenimis;
  3. Palikdamas kompiuterinę įrangą be priežiūros bendruomenės narys privalo išeiti iš GONEPLAN administravimo sistemos, taip pat imtis visų kitų įmanomų priemonių, kad būtų užkirstas kelias naudotis bilietų platinimo savitarnos administravimo sistema neautorizuotiems asmenims;
  4. Pastebėjęs ar pagrįstai numanydamas neautorizuoto prisijungimo prie Užsakymų sistemos atvejus, bendruomenės narys privalo nedelsdamas pasikeisti slaptažodį.
 2. Duomenų naudojimas:
  1. Jūs patvirtinate, kad Jūsų pateikti GONEPLAN svetainėje asmeniniai duomenys yra tikri. Tikslumas reikalingas sandoriams tarp Kliento ir Organizatoriaus.
  2. Jūs sutinkate, kad mes galime naudoti Jūsų asmeninius duomenis analizei, kuri reikalinga optimizuojant GONEPLAN internetinės platformos procesus ir gerinti kokybę tarp dviejų šalių susitarimų.
  3. GONEPLAN nėra atsakingas už renginio organizatoriaus naudojamus Privatumo politikos užtikrinimo metodus, todėl prieš perkant bilietą, klientui rekomenduojama susipažinti su atitinkamo renginio organizatoriaus taikomomis asmens duomenų taisyklėmis.
 3. E-bilietas:
  1. Įsigijus e-bilietą, bendruomenės narys gali atsispausdinti prieš eidamas į renginį arba pateikti e-bilieto QR kodą per mobiliąją aplikaciją. E-bilietą bendruomenės narys privalo saugoti nuo trečiųjų asmenų. Nukopijavus, pažeidus bilieto QR kodą ar kitaip nepavykus pasinaudoti įsigyta paslauga ar patekti į renginį ne dėl mūsų kaltės, atsakomybė yra bendruomenės nario.
 4. E-kvietimai:
  1. Organizatorius yra atsakingas už išsiųstą e-kvietimą bei jo turinį gavėjui.
  2. Organizatorius prieš siųsdamas e-kvietimus gavėjams, turi turėti gavęs sutikimą iš gavėjų, kad gali jiems siųsti e-kvietimus.
  3. Organizatorius prisiima visą atsakomybę už gavėjo veiksmus bei emocijas gavus e-kvietimą.
 5. Pirkimas:
  1. Klientas prieš pirkdamas bilietą turi susipažinti su informaciniu lauku „GP mokestis“, kuriame nurodyta mokesčio dydis, kurį privalės sumokėti Klientas.
  2. Bilietų pirkėjui yra taikomas GONEPLAN platformos aptarnavimo mokestis "GP mokestis", kurio dydis yra nuo 0.3 Eur iki 1 Eur, kuris priklauso nuo bilieto kainos.
  3. GONEPLAN pasilieka teisę keisti "GP mokesčio" dydį, iš anksto neperspėjus Kliento.
 6. Pinigų grąžinimas ir keitimas:
  1. GONEPLAN yra tarpininkas tarp organizatoriaus ir kliento. GONEPLAN neprisiima atsakomybės už nesuteiktą paslaugą ar neįvykusius renginius, jų nukėlimą, kokybę ar kitus susijusius klausimus.  Už visą tai atsako organizatorius.
  2. Nesuteikus paslaugos ar neįvykus renginiui, dėl pinigų grąžinimo turite kreiptis į organizatorių, iš kurio nusipirktas bilietas į renginį.
  3. Sumokėjus pinigus už bilietus į renginį, pinigai negrąžinami ir bilietai nekeičiami, išskyrus tuos atvejus, kai organizatorius nurodo kitaip.
  4. Kai sandoris tarp Kliento ir Organizatoriaus yra įvykdomas per GONEPLAN sistemą, sumokėti sistemos mokesčiai nėra grąžinami įvykus nenumatytiems atvejams, kai Klientui turi būti grąžinami pinigai už nusipirktus bilietus. Dėl GONEPLAN sistemos mokesčių kompensacijos Klientas turėtų kreiptis tiesiai į Organizatorių, nes GONEPLAN sistema suteikė paslaugą - įsigyti bilietą į renginį.
 7. Kitos nuostatos:
  1. Visą pateiktą GONEPLAN svetainėje informaciją kopijuoti, cituoti ar kitaip pateikti griežtai draudžiama be raštiško UAB „Dingęs planas“ sutikimo.
  2. GONEPLAN bilietų platinimo savitarnos platformą valdo UAB „Dingęs planas“, kuriai ir priklauso prekės ženklas, saugomas Lietuvos Respublikos teisės aktų.
  3. Bet koks kenkėjiškas bandymas sutrigdyti GONEPLAN paslaugų tiekimą yra draudžiamas ir visi netinkami veiksmai bus traktuojami, kaip žala, todėl turime teisę kreiptis į teismą  remiantis Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka.
  4. GONEPLAN pasilieka teisę užblokuoti viešinamą renginį arba patį Organizatorių,  arba Klientą be papildomo paaiškinimo, jeigu jis yra rasistinio požiūrio, suteikia žmonių supriešinimą, renginio kainos pateikiamos klaidingos arba GONEPLAN pasirodis, kad šis renginys ar Bendruomenės Nario veiksmai neatitinka GONEPLAN filosofijai.
  5. GONEPLAN turi teisę sustabdyti Organizatoriaus duomenų rinkimą iš pirkėjų, jeigu bus nustatyta, kad yra pažeidinėjamos asmens duomenų surinkimo sąlygos.
  6. GONEPLAN pasilieką teisę keisti svetainės paslaugas, naudotojo taisykles ir privatumo politiką, neperspėjus Bendruomenės Narių bei Svetainės Lankytojų, todėl Jūs privalote reguliariai peržiūrėti GONEPLAN naujienas, naudotojo taisykles ir privatumo politiką, kad visada žinotumėte apie įvykusius pasikeitimus.
  7. GONEPLAN jokiais būdais neatsako už netiesioginę ar atsitiktinę žalą ir pasekmes kylančias dėl naudojimosi ar nesinaudojimo sistema bei jos turiniu esančioje joje.
 8. Baigiamosios nuostatos:
  1. Jūs susipažinote ir sutinkate su GONEPLAN vartotojo taisyklėmis. Jūs neprivalote sutikti su GONEPLAN vartotojo taisyklėmis, tačiau tokiu atveju jūs neturite teisės naudotis GONEPLAN paslaugomis ir joje esančia informacija.

GONEPLAN organizatoriui

Tegul Tavo renginiai kalba už Tave! Platink bilietus NEMOKAMAI su GONEPLAN jau dabar!

Registruokis čia!