Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (ang. cookies). Tęsdami naršymą, jūs sutinkate su GONEPLAN slapukų politika.Privatumo politika padės aiškiau suprasti. SUPRATAU!

Filosofiškai su GONEPLAN įkūrėju...

  • Autorius GONEPLAN data: iš   kategorijos Straipsniai.

Filosofiškai su GONEPLAN įkūrėju...

Kas Tau yra Kalėdos? 

Tai laikas, kai užmirštu visas problemas, neįgyvendintus metų tikslus bei liūdesį, kuris kartkartėmis aplanko dėl... „blogo oro“ ;))

Kas yra GONEPLAN?

Bilietų platinimo įrankis, kuris padeda sukurti ypatingą e-kvietimą, padidinti klientų kontaktų sąrašą, surinkti pajamas už bilietus bei nuskenuoti juos renginio vietoje savo telefonu - paprasta ir patogu.

Kam skirtas šitas įrankis?

Renginių, pramogų, konferencijų organizatoriams.

Ką pagal GONEPLAN filosofiją reiškia pajusti gyvenimą belaukiant Kalėdų?

Žmogus iš prigimties yra smalsi būtybė, jis mokydamasis, analizuodamas aplinką, tobulina savo asmenybę ir ryžtą žengti žingsnius  pirmyn ir nesustoti. Žmogus be savo istorijos, kultūros yra niekas. Kiekvienas žmogus turi vingiuotą kelią į dabartį, kad ir koks duobėtas tas kelias yra, suklupdamas ir vėl tęsdamas kelionę jis tampa vis stipresnis. Kiekvienas iš mūsų, siekdamas užsibrėžto tikslo, turi pereiti daug  iššukių. Priklausomai nuo išsikelto tikslo, dažniausiai, mums padeda žmonės iš šalies, pradedant nuo artimųjų, baigiant net renginių organizatoriais, kurie tau siūlo galimybę plėsti akiratį ir mokytis ne tik kaip specialistui; siūlantys sudalyvauti įvairiose konferencijose, seminaruose, mokymuose, sporto renginiuose; stiprinti dvasinę būseną apsilankant koncertuose, teatruose, parodose. Tai renginiai, kurie priverčia žmogų į gyvenimą pažvelgti platesniu akiračiu ir gauti pozityvios energijos tolimesnei savo kelionei.

Tavo palinkėjimas artėjančių šv Kalėdų ir Naujųjų metų proga

Naujiems metams palinkėsiu, kad šeimos susibūrimai prie vieno bendro stalo nebūtų tik per šventes - tai turi virsti kasdienybe! Nes tik šeimoje galime tapti ištikrųjų laimingais!

 

Esi renginių, pramogų ar konferencijų organizatorius?

Susisiek su Mariumi sužinoti, kaip ši platforma galėtų būti naudinga Tau. Rašykte čia.

 

Parengė Neringa Grigalė

Mobilioji programėlė Tau!

Saugok mišką! Pateik bilietą į renginį savo telefone.
O jei esi organizatorius - prireiks skenuojant dalyvių bilietus.

 

GONEPLAN organizatoriui

Tegul Tavo renginiai kalba už Tave! Platink bilietus NEMOKAMAI su GONEPLAN jau dabar!

Registruokis čia!