Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (ang. cookies). Tęsdami naršymą, jūs sutinkate su GONEPLAN slapukų politika.Privatumo politika padės aiškiau suprasti. SUPRATAU!

Lietuvoje startavo nauja bilietų platinimo savitarnos platforma GONEPLAN.LT

  • Autorius GONEPLAN data: iš   kategorijos Pranešimai.

Lietuvoje startavo nauja bilietų platinimo savitarnos platforma GONEPLAN.LT

Lietuvoje startavo nauja bilietų platinimo savitarnos platforma – GONEPLAN.LT. Platforma organizatoriams suteikia išmanių įrankių komplektą, kurio pagalba organizatoriai gali valdyti visą bilietų pardavimo procesą: bilietų publikavimą, pardavimą, rezervaciją bei nuskaitymą renginio vietoje. Platforma sukurta taip, kad atitiktų mažų ir vidutinių organizatorių bei įmonių poreikius uždariems ar atviriems renginiams rengti, o renginių dalyviams padėtų greitai surasti to, ko ieško.

Išmanių įrankių spektras sukurtas padėti organizatoriui, renginio dalyviui ir gamtai. GONEPLAN.LT organizatoriui leidžia visus bilietus skenuoti savo išmaniuoju telefonu, nenaudojant jokių papildomų prietaisų. Tai padaryti jie gali mobiliosios programėlės pagalba. Renginių dalyviai skatinami prisidėti prie rūpinimosi gamta ir pateikti bilietus savo telefone, o pasiklydus, programėlės navigacijos pagalba laiku atrasti renginio vietą. Šiuo metu ji jau prieinama Android sistemos naudotojams, o artimiausiu metu ją atsisiųsti galės ir iPhone telefonų mėgėjai.

„Pajusk gyvenimą“ tokiu šūkiu platformos įkūrėjas, dvidešimt septynerių metų jaunas vyras, Marius Obolevičius kviečia žmones tiek atrasti save išmėginant kuo daugiau gyvenime dalykų  tiek nedvejoti, kurti ir rizikuoti pildant savo idėjas, net svajones. „Kūryba yra svarbus pilnavertiškesnio gyvenimo faktorius” - tuo įsitikinęs Marius. Pats daugiau nei metus laiko dienomis rūpindamasis verslo valdymo sistemos diegimu, savo laisvalaikį ir uždirbtus pinigus leido verslo idėjos GONEPLAN.LT įgyvendinimui.

„Visada žavėjausi žmonėmis, kurie kuria ir išdrįsta priimti svarbius sprendimus savo gyvenime. Ir nebūtinai kalbu apie verslą. Žaviuosi žmonėmis, kurie sunkiose gyvenimo situacijose ieško sprendimų, o ne bando jų išvengti. Nes tik ieškodami sprendimų, mes kuriame vertę ne tik sau, bet ir aplinkiniams. Pasiryžti sukurti šią platformą – buvo mano sprendimas sau ir jums” – savo motyvacija dalinosi Marius.

Visus organizatorius kviečiame išmėginti naują savarankišką renginio informacijos valdymo platformą, užsiregistruojant čia.

 

Parengė Neringa Grigalė

Mobilioji programėlė Tau!

Saugok mišką! Pateik bilietą į renginį savo telefone.
O jei esi organizatorius - prireiks skenuojant dalyvių bilietus.

 

GONEPLAN organizatoriui

Tegul Tavo renginiai kalba už Tave! Platink bilietus NEMOKAMAI su GONEPLAN jau dabar!

Registruokis čia!