Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (ang. cookies). Tęsdami naršymą, jūs sutinkate su GONEPLAN slapukų politika.Privatumo politika padės aiškiau suprasti. SUPRATAU!

Halė ant bangos: Trad.Attack+shishi+DJ Stavaris

Vieta ir laikas

23
Lapkritis
2018

Halės turgavietė
Pylimo g. 58, Vilnius
Pabaiga: 2018-11-23 21:00

  19:00
7.65 €

ŠVENČIAM NAUJĄ HALĖS ETAPĄ - PRISIJUNK! 
GYVA MUZIKA, TURGAUS ŠOKIAI, HALĖS RESTORANĖLIAI! 

Halė dabar - ant bangos! Pastaruosius du metus vyksta metamorfozė. Halės turgus tampa kultūrine vieta. Ne vien gali įsigyti Halės gėrybių, bet ir skaniai pavalgyti, alaus ar vyno paragauti, susitikti su draugais ir net išgirsti neeilinį koncertą.

OPA!

18:00 | Durys
19:00 | shishi - Lietuva (Kosminės merginos)
20:00 | TRAD.ATTACK! - Estija (Ateities folkas)
21:00 | DJ Stavaris (ant Balandžio sparnų)

APIE GRUPES:

shishi - repo, trasho, surfo, soulo muziką grojančios kosminės merginos. Susikūrė daugiau nei prieš pusantrų metų, bet visos žinomos ir visos muzikantės. Elena (būgnai, vokalas), Giedrė (elektrinė gitara, vokalas) ir Dominyka (bosinė gitara, vokalas) atlieka energingą, linksmą ir ironišką muziką. Merginos atėjusios iš tokių projektų kaip Ministry of Echology, Umiko, Kotori bei Elle G.

TRAD.ATTACK! - aukštyn kojom apvertė Estijos muzikos pasaulį, į didžiąsias scenas grąžindami tradicinę muziką. Nors grupės nariai tik trys, bet išgirdus jų sukuriamą skambesį galėtum pagalvoti, jog scenoje kur kas daugiau žmonių. Paprastai jų dainos prasideda tarsi išblukusiais senovės kaimo žmonių balsais, iš lėto, kol įsibėgėja į pilną, plačią ir užburiančią melodiją, kuri vargiai gali palikti abejingų.
 

GONEPLAN organizatoriui

Tegul Tavo renginiai kalba už Tave! Platink bilietus NEMOKAMAI su GONEPLAN jau dabar!

Registruokis čia!