Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (ang. cookies). Tęsdami naršymą, jūs sutinkate su GONEPLAN slapukų politika.Privatumo politika padės aiškiau suprasti. SUPRATAU!

Gongų Naktis

Vieta ir laikas

20
Birželis
2020

Baraka sodyba (retrito vieta)
Kaimynų kaimas, sodyba Baraka, Sirvintos
Pabaiga: 2020-06-21 08:00

  19:00
Nuo 10.80 €

Apie gongų naktį.
9 valandos magiškų garsų, gilaus poilsio ir kelionės į save. Šią naktį grosime kartu. Keletas žmonių galės prisijungti prie Gongų nakties grojimo. Jeigu norėsite, praneškite.
Gongų nakties metu nuolatos skambančių, neįprastų magiškų garsų skambesiai veda į kitokį pasaulio ir savęs suvokimą, o per tai – į naujų dalykų atradimą.
Naktį, kuomet protas budrus, esame tarp miego ir ne miego būsenos. Tai – galimybė pažvelgti į savo intuiciją ir atsakyti sau: ko gi aš iš tikrųjų noriu, ar esu laimingas, ar kuriu laimę aplinkui save, kas aš esu, kokia mano paskirtis? Tokią naktį skamba gongai, protas stebi, analizuoja, pavargsta ir galų gale nurimsta, kūnas, neveikiamas proto – sveiksta. 

O kitas rytas vėl atneš savo gyvenimo ritmą, naujas nuotaikas, aplinkybes, situacijas, problemas, rūpesčius, veiksmus. Tik šis rytas bus ramus. Atsipalaidavęs. Darnus. Nurimusiu protu. Gyvensiu nors vieną savo gyvenimą, o gal kelias dienas visiškame atsidavime, savo paties besąlyginėje meilėje. Būtent toks laikas yra gilus ir prasmingas Tavo gyvenimo patyrimas. 

Gongų nakties programa:
20.00 - 22.30 val. renkamės.
22.30 val. Gongų nakties įvadas.
23.00 val. Gongų koncertas / improvizacija.
00.00 - 7.30 val. Švelnūs gongų garsų prisilietimai.
8.00 - 10.00 val. Pusryčiai / arbata / pokalbiai. 

Jeigu turite vaišių ir norite tuo pasidalinti, mielai atsiveškite. Vaišinsime vieni kitus.
Su savimi pasiimkite tai, kas visą naktį garantuos jūsų komfortą ir patogumą. Dalyviams rekomenduojame turėti pagalvėlę, šiltą pledą ar miegmaišį, storesnį kilimėlį arba du storesnius pledus.

Kaina - 40 eurų, vaikams iki 16 metų - 10 eurų.

Seminaro vieta (įveskite į Google maps "Baraka"): 
Sodyba "Baraka" yra Širvintų rajone, Kaimynų kaime, šalia Žebokštos ežero, netoli Musės upės. Atstumas nuo Vilniaus centro 39 km. Ši vieta ypatinga tuo, kad esame miške, tačiau tuo pačiu ir salėje, kurios atviri dideli langai veda į miško ramybę.
Informacija apie gongų naktį:
info@gongai.eu, tel.: 8 687 57726
Gongų naktį jus lydės: 
Vyrenijus Andrijauskas – 19 metų besigilinantis į rytų filosofijos išmintį, 10 metų vedantis jogos ir gongų užsiėmimus, įvairius seminarus ir paskaitas savęs suvokimo temomis. 

GONEPLAN organizatoriui

Tegul Tavo renginiai kalba už Tave! Platink bilietus NEMOKAMAI su GONEPLAN jau dabar!

Registruokis čia!